Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 Rose Gold 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 White 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Gold 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 80x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
