SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 SY601-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 31-054
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
Impact Petra Καθρέπτης Μπάνιου με Κρυφό Φωτισμό Led 90x90cm – 26572
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Σχήμα Καθρέπτη | Στρόγγυλο |
| Μήκος Καθρέπτη | 90εκ |
Σετ μπαταρίας εντοιχισμού ντους ARTEMIS CASCADA CFT201
| Βάρος | 3,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | ABS plastic, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από λευκό γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Λευκό |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα CLEON Cement CS-0058 Ø39x30cm
| Βάρος | 20,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLEON |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Cemento |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |