Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Black 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
5206836669281 Product Variation
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 95x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |
Θερμοστατική μπαταρία σταθερού ντους JOAN Cromo 299P12-624A
| Βάρος | 4,66 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 75x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος ONYX Ø40-45x15cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ONYX |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 SY602-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
