SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 60 31-058
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 60cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 31-059
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο RIGEL 500 160x195cm
| Βάρος | 65,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Διαστάσεις | 160 cm x 1950mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο nano κρύσταλλο ON 400 130x195cm
| Βάρος | 41,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Διαστάσεις | 130 cm x 1950mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο ON 500 140x90x195cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 140 cm x 90 cm x 1950mm |