Μπαταρία σταθερού ντους VITTO Black NP81-BVI7UVL-BL FERRO
| Βάρος | 5,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CTW 30 60cm 135w
| Βάρος | 12,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Γυαλί, Μεταλλικά στοιχεία |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CTW 30 90cm 135w
| Βάρος | 14,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 90cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Μαύρο |