Καμπίνες Τοίχο - Τοίχο
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 White 100x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 140x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 85x200cm
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 120x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Cromo 150x190cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 91x180cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 91 cm x 1800mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με icy κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 75x200cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Black 75x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Cromo 130x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Black 110x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 White 110x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Black 75x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 95x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 75x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 70x190cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 90x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 80x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 150x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 130x190cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο M4S Cromo 66x180cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 66 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με icy κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 80x200cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Black 80x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Black 80x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |