Καμπίνες Τοίχο - Τοίχο
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 130x190cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 140x190cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 150x190cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |