Καμπίνες Ημικυκλικές
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 Cromo 90x90x190cm
| Βάρος | 47,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 1900mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787 WHITE 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 85×120, 90×110, 90×120, 95×110, 95×120 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 175 B 90 90x90x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 200 Χρωμέ 80x80x200cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 200 Χρωμέ 90x90x200cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο INOX 200 Χρωμέ 80x80x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο INOX 200 Χρωμέ 90x90x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο S8 80x80x200cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο S8 90x90x200cm
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΦΙΜΕ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 176 B R 120x80x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×120 |