Καμπίνες Ημικυκλικές
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787/31 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 95×120 |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 200 Black 80x80x190cm
Καμπίνα ασύμμετρη ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 650 Χρωμέ 80x100x190cm
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787FC/ROUND 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 95×120 |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 200 Black 90x90x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 200 Black 80x80x190cm
Καμπίνα ασύμμετρη ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 650 Cromo 90x120x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 200 Black 90x90x190cm
Καμπίνα ασύμμετρη ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 650 Χρωμέ 80x100x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 Χρωμέ 80x80x190cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1900mm |