Καμπίνες Ημικυκλικές
Καμπίνα ημικυκλική με dot κρύσταλλο CORAL 2 80x80x180cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο K-709A 90x90x195cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 90x90x185cm
| Βάρος | 46,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285 TS NEW 80x80x180
| Βάρος | 40 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285 FS NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285TC NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 585/31 NEW 80x80x180
| Βάρος | 26,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
Καμπίνα ημικυκλική με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 80x80x180cm
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΒΑΛ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 185/31 80x80x185
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΓΚΡΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285 GS NEW 90x90x180
| Βάρος | 30,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285FS90 / 821FS 90 NEW 90x90x180
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 285 TC NEW 90x90x180
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 185А 80 80x80x185
| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×80 |