Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο K-709A 90x90x195cm
192,64€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Περιγραφή
- Δύο ανοιγόμενες πόρτες
- Κρύσταλλο ασφαλείας, 6 mm
- Προφίλ ανοδιωμένου αλουμινίου
- Σύστημα μαγνητικού κλεισίματος
- Ύψος 195 cm
Η τοποθέτηση της γίνεται μόνο στο δάπεδο.
Για τον καθαρισμό μεταλλικών μερών της καμπίνας, χρησιμοποιήστε μόνο νερό και μαλακό πανί. Μην επιλέγετε καθαριστικά τύπου Viakal.
Για όλα τα είδη καμπινών διαθέτουμε πλήρη γκάμα εξαρτημάτων και ανταλλακτικών.

Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788 WHITE 95x105x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×100, 105×105, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788TR ROUND 95x95x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 105×105, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787FC/ROUND 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 95×120 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787 WHITE 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 85×120, 90×110, 90×120, 95×110, 95×120 |
