Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Cromo 175x200cm
| Βάρος | 78,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επίπλου διπλός ELOISE 120v2 120x46x16cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELOISE |
| Υλικό | Ομοιογενές |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Cromo 180x200cm
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Black 155x200cm
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 White 155x200cm
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 480 Cavern Clay 83 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Clay 83 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 480 Black 86 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kuro 86 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 480 Sage Green 82 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Sage Green 82 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
