Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 145x190cm
| Βάρος | 51,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Black 100x200cm
| Βάρος | 46,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Black 145x200cm
| Βάρος | 56,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 DP Cromo 130x200cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 DP Black 130x200cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black 164x200cm (90cm σταθερό)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 164 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας ανοξείδωτος COMPASS 500 Satinato ELLECI 54x51cm
| Βάρος | 3,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | COMPASS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Σατινέ |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
