Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black 134x200cm (70cm σταθερό)
| Βάρος | 40,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 134 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 150x90x200cm
| Βάρος | 129,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 150x90x200cm
| Βάρος | 129,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 140x100x200cm
| Βάρος | 130,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 140 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 160x70x200cm
| Βάρος | 124,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 160 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 70 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 170x70x200cm
| Βάρος | 130,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 170 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 70 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 140x100x200cm
| Βάρος | 130,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 140 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 160x70x200cm
| Βάρος | 124,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 160 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 70 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 170x70x200cm
| Βάρος | 130,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 170 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 70 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 170x90cm
| Βάρος | 59,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x170cm |
Νεροχύτης κουζίνας ανοξείδωτος ESPRIT 700 Satinato ELLECI 74x44cm
| Βάρος | 4,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ESPRIT |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Σατινέ |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Μπαταρία κουζίνας BLADE Bianco Titano 68 ELLECI
| Βάρος | 2,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BLADE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας BLADE Cemento 48 ELLECI
| Βάρος | 2,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BLADE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Cemento 48 |
Μπαταρία κουζίνας BLADE Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BLADE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
