Καμπίνα ασύμμετρη ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 650 Χρωμέ 80x100x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 Χρωμέ 80x80x190cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1900mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 90x80x200cm
| Βάρος | 91,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 80 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 90x80x200cm
| Βάρος | 91,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 80 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 90X180X3cm
| Βάρος | 62,21 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x180cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 190x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Gold 160x190cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 110x130x180cm
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Bianco 90x180x3cm
| Βάρος | 62,21 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x180cm |
Ηλεκτρικό θερμαντικό σώμα μπάνιου Gun Metal TRUMPET 100x48x10cm 110W
| Βάρος | 5,08 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRUMPET |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Gun Metal |
Ηλεκτρικό θερμαντικό σώμα μπάνιου Gold TRUMPET 100x48x10cm 110W
| Βάρος | 5,08 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRUMPET |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρυσό |
Ηλεκτρικό θερμαντικό σώμα μπάνιου Rose Gold TRUMPET 100x48x10cm 110W
| Βάρος | 5,08 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRUMPET |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
