Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 150x190cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 170x200cm
| Βάρος | 150,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 140x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 3 Nero 158x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 158 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 140x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 190x190cm
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Aluminium 79 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Avena 51 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Avena 51 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Bianco 68 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Nero 40 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Titanium 73 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 440 Tortora 43 ELLECI 81,5x50cm
| Βάρος | 19,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας FOX 360 Aluminium 79 ELLECI 86,3×50,3cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FOX |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας FOX 360 Avena 51 ELLECI 86,3×50,3cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FOX |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Avena 51 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας FOX 360 Bianco Antico 62 ELLECI 86,3×50,3cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FOX |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας FOX 360 Bianco 68 ELLECI 86,3×50,3cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FOX |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας FOX 360 Nero 40 ELLECI 86,3×50,3cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FOX |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας FOX 360 Titanium 73 ELLECI 86,3×50,3cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FOX |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |