Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Rose Gold 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 2 Gold 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 2 White 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788 WHITE 95x105x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×100, 105×105, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788/31 95x95x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 105×105, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΓΚΡΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788G / NANO 88x88x190 – 100x100x190
| Βάρος | 46,8 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 100×100, 80×80 |
Θερμοστατική μπαταρία νιπτήρος TA2 FERRO
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
