Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 120x70cm
| Βάρος | 33,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 120x70cm |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 480 Aluminium 79 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 480 Bianco Antico 62 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 480 Bianco 68 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 480 Nero 40 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 480 Titanium 73 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 480 Tortora 43 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 80x200cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 80x200cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 ALTO Cromo 75x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Θερμοστατική μπαταρία σταθερού ντους JOAN Brass Pattern 299P12-624A-BP
| Βάρος | 4,66 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |