Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 70x80x180cm
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο S8 90x90x200cm
| Βάρος | 35,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα ορθογώνια με σατινέ κρύσταλλο FLORA 100 80x140x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο nano κρύσταλλο ON 400 110x195cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Διαστάσεις | 110 cm x 1950mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο ON 500 100x90x195cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 100 cm x 90 cm x 1950mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο ON 500 110x80x195cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 110 cm x 80 cm x 1950mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο ON 500 110x90x195cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 110 cm x 90 cm x 1950mm |
