Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 3 Bianco 108x200cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 108 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο CARAIBI 100 Χρωμέ 70x120x190cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο CARAIBI 100 Χρωμέ 80x100x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 110x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Cromo 140x190cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 81x180cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 81 cm x 1800mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 70x140x2,5cm
| Βάρος | 36,08 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x140cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Cromo 120x200cm
5206836669281 Product Variation
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 400 Aluminium 79 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 400 Bianco Antico 62 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 400 Bianco 68 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 400 Nero 40 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 400 Titanium 73 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 400 Tortora 43 ELLECI 86x50cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Aluminium 79 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Inox, Metaltek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Titanium 73 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Inox, Metaltek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Titanium 73 |