Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 90x90x180cm
Καμπίνα ημικυκλική με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 90x90x180cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 120x200cm
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
