Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 140x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x100x180cm
Καμπίνα τετράγωνη με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x90x180cm
Καμπίνα τετράγωνη με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x90x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x100x180cm
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 45cm
| Βάρος | 1,78 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 95cm
| Βάρος | 3,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 80x100x180cm
Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 90x200cm
| Βάρος | 35,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |