Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο RIGEL 500 100x195cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1950mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο nano κρύσταλλο ON 400 80x195cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1950mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 185А 90 90x90x185
| Βάρος | 31,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |