Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEYLA Nero Ø40x20cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEYLA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 140x190cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 150x190cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο S1 80x80x200cm
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 80 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEYLA Cream Ø40x20cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEYLA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEYLA Grey Ø40x20cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEYLA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 95cm
| Βάρος | 3,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο ON 100 80x195cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 70x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |