Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 110x200cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 70x200cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
