Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Black 50x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας Black/Chrome ADORE BDR4BLC FERRO
| Βάρος | 2,55 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο ON 100 80x195cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο K-709A 90x90x195cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο MINIMAL 100 100x195cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1950mm |
Βάση με συρτάρι Brown 8702 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Elvezia 8502 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Ice Oak 8902 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BITOLA 75 74x45x55cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BITOLA 75 74x45x55cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BITOLA 75 74x45x55cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Brown 8702 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Elvezia 8502 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Ice Oak 8902 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW SAVA 65 61,5x44x63cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 61.5x44x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW SAVA 65 61,5x44x63cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 61.5x44x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW SAVA 65 61,5x44x63cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 61.5x44x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S4 65-70x185cm
| Βάρος | 21,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Λεκάνη δαπέδου rimless με κάλυμμα NEW LEGEND CB 10100
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW LEGEND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα NEW LEGEND CH10100
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW LEGEND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός JOAN Cromo 16623-479A
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |