Νεροχύτης κουζίνας αριστερός BL 802 86x50x20,5cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας δεξιός BL 802 86x50x20,5cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με σεριγραφάτο κρύσταλλο FREE 1 Cromo 70x185cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FREE |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 1850mm |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή STRATOS BSC2L FERRO
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Cromo SO903F12
| Βάρος | 2,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Nero SO903F12
| Βάρος | 2,99 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
Κεφαλή ντους Μαύρη H34502 31 Ø8cm
| Βάρος | 1,70 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ΜΕ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΧΠ/ΠΣ ICC 7835GEB NEW
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |
| Χρώμα Λεκάνης | Λευκό |
