Μίκτης ντους 2 εξόδων ARTEMIS Nero BM34F02C
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή ANDARE Bianco WNW168B73PH
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
Καθρέπτης με φωτισμό PIC011-750 75x75x4cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Μπιντέ αναρτώμενο SORRENTO BH 1088
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SORRENTO |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία κουζίνας A-86C Chrome
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | A86C |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Εντοιχιζόμενος απορροφητήρας ΤΖΑΚΙ 52cm 2x125w
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ΤΖΑΚΙ |
| Υλικό | Inox |
| Διαστάσεις | 52cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |
Πάνελ μπανιέρας ανοιγόμενο με διάφανο κρύσταλλο IRO Χρωμέ 85x140cm
Μίκτης ντους διπλός ARTEMIS Satinato BM34F02C
| Βάρος | 0,88 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 65cm
| Βάρος | 1,93 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |