Εντοιχιζόμενος απορροφητήρας ΤΖΑΚΙ 52cm 2x125w
148,96€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ΤΖΑΚΙ |
| Υλικό | Inox |
| Διαστάσεις | 52cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
Εντοιχιζόμενος απορροφητήρας ΤΖΑΚΙ 82cm 2x125w
180,32€
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ΤΖΑΚΙ |
| Υλικό | Inox |
| Διαστάσεις | 82 cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CTW 30 60cm 135w
248,64€
| Βάρος | 12,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Γυαλί, Μεταλλικά στοιχεία |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CTW 30 90cm 135w
248,64€
| Βάρος | 14,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 90cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CGW 30 90cm 230w
568,96€
| Βάρος | 23,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CGW |
| Υλικό | Κρύσταλλο, Μεταλλικά στοιχεία |
| Διαστάσεις | 90cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
