Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Rose Gold 170x200cm
764,96€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
180,32€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
199,36€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
208,32€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 70x190cm
280,60€
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 1900mm |
