Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Rose Gold 120x200cm
621,60€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
173,60€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
199,36€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
203,84€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 140x180cm
236,32€
