Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Black 150x200cm
714,56€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
173,60€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 110x180cm
189,28€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 170x180cm
266,56€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 PORTA Χρωμέ 75x190cm
286,35€
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 1900mm |
