Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Black 140x200cm
652,96€
Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ 24%
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 65,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Κόστος Μεταφορικών
Το κόστος των μεταφορικών υπολογίζεται ανάλογα με τον όγκο, το συνολικό βάρος των προϊόντων, καθώς και την περιοχή παράδοσης. Το ποσό αναγράφεται κατά τη συμπλήρωση όλων των στοιχείων στη φόρμα ολοκλήρωσης παραγγελίας.
Σχετικά προϊόντα
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
199,36€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 140x180cm
241,92€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 150x180cm
241,92€
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 160x180cm
248,64€
