Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 90x200cm
| Βάρος | 82,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 110x200cm
| Βάρος | 102,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 70x200cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο CARAIBI 100 Χρωμέ 72x90x190cm
Σετ μπαταρίας εντοιχισμού ντους DELOS Nero CFT205
| Βάρος | 4,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | PVC plastic, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 115cm
| Βάρος | 2,51 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 115cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπιντέ αναρτώμενο MILOS LT 046F Black Matt
| Βάρος | 21,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CTW 30 60cm 135w
| Βάρος | 12,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Γυαλί, Μεταλλικά στοιχεία |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CTW 30 90cm 135w
| Βάρος | 14,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 90cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 66x180cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 66 cm x 1800mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 140x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 Black 100x200cm
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Aluminium 79 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Avena 51 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Avena 51 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Bianco Antico 62 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Bianco 68 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Nero 40 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Ghisa 70 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Ghisa 70 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Titanium 73 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 100 Tortora 43 ELLECI 41x50cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 70x120x2,5cm
| Βάρος | 31,47 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x120cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 80x120x2,5cm
| Βάρος | 36,06 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x120cm |