Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα ZINA LT 053E
| Βάρος | 29,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZINA |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα και βρυσάκι μπιντέ κρύου νερού MILOS LT 046E
| Βάρος | 29,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νεροχύτης κουζίνας BL 786 59x44cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας BL 654 86x50cm
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 130x190cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S4 90-95x185cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Black 50x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας Black/Chrome ADORE BDR4BLC FERRO
| Βάρος | 2,55 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο ON 100 80x195cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο K-709A 90x90x195cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο MINIMAL 100 100x195cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1950mm |
Βάση με συρτάρι Brown 8702 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Elvezia 8502 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Ice Oak 8902 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BITOLA 75 74x45x55cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BITOLA 75 74x45x55cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BITOLA 75 74x45x55cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Brown 8702 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |