Μπιντέ αναρτώμενο γκρι ματ MILOS LT 046F
| Βάρος | 21,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Γκρι ματ |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 100x200cm
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 70x200cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Oro SO903F12
| Βάρος | 2,99 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρυσό |
Σετ λεκάνη χαμηλής πίεσης rimless κατωστ. AMFIPOLIS ROUND TR 125S
| Βάρος | 39,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | AMFIPOLIS ROUND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Μπαταρία λουτρού ARTEMIS Satinato SO903F12
| Βάρος | 2,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Σατινέ |
Μίκτης ντους διπλός ARTEMIS Rose Gold BM34F02C
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 30x200cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 30 cm x 2000mm |
Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 40x200cm
| Βάρος | 11,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 40 cm x 2000mm |