Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα MILOS LT 046E White Glossy
| Βάρος | 28,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Verde Matt LT 2143-MBG 49×39,5x15cm
| Βάρος | 9,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Verde Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ARTEMIS Rose Gold 911-P
| Βάρος | 1,53 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Μπαταρία κουζίνας DRIVE Inox ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DRIVE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Νεροχύτης κουζίνας BL 887 86x50x20cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 110x180cm
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καθρέπτης με φωτισμό ADEL 100x60x4cm
| Βάρος | 9,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADEL |
| Υλικό | Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 600x1000x40mm |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 85cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Rosa Matt LT 2143-MP 49×39,5x15cm
| Βάρος | 9,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Rosa Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Azzurro Matt LT 2143-MBL 49×39,5x15cm
| Βάρος | 9,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Azzurro Opaco |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας αναρτώμενος DAPHNE 53760 60x42x13cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DAPHNE |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού Black/Chrome ADORE BDR3PABLC FERRO
| Βάρος | 2,17 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADORE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα LT 003
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |