Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 150x80x200cm
| Βάρος | 127,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 80 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 150x80x200cm
| Βάρος | 127,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Cromo 100x200cm
| Βάρος | 46,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 120x70x200cm
| Βάρος | 104,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 70 cm x 2000mm |
Θερμοστατική στήλη υδρομασάζ LEONORA S9786
| Βάρος | 12,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEONORA |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Μπρούτζος |
| Χρώμα | Inox |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Gun Metal 120x200cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 160x100x200cm
| Βάρος | 156,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 160 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 100 cm x 2000mm |