Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Cromo 90x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο INOX 200 Χρωμέ 90x90x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 220x190cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 150x100x200cm
| Βάρος | 143,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 150x100x200cm
| Βάρος | 143,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Gold 160x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Black 70x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Cromo 160x200cm
| Βάρος | 75,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΜΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 153 80x120x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×120 |
