Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 140x200cm
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 145x200cm
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 119TR/160 + ICS 111TR/90 140-160x90x190cm
| Βάρος | 70,7 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×140, 90×150, 90×160 |
Μπαταρία νιπτήρος με αισθητήρα κίνησης BBB101S FERRO
| Βάρος | 1,54 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SIROCCO SENSOR |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος με αισθητήρα κίνησης BBB101M FERRO
| Βάρος | 1,77 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SIROCCO SENSOR |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα ασύμμετρη ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο FLORA 650 Χρωμέ 90x120x190cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Oro 160x200cm
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 100x90x200cm
| Βάρος | 104,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 110x80x200cm
| Βάρος | 102,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 80 cm x 2000mm |