Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 170x200cm
| Βάρος | 150,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 170x200cm
| Βάρος | 90,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 90x90x200cm
| Βάρος | 98,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 90x90x200cm
| Βάρος | 98,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο EFE 200 Argento Mat 80x80x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο EFE 200 Bianco Mat 80x80x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 200x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 210x190cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 170x200cm
| Βάρος | 90,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 400 140x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο INOX 400 Cromo 110x190cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal 170x200cm
| Βάρος | 90,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 180x70cm
| Βάρος | 47,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x180cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 140x90cm
| Βάρος | 50,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x140cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 180x70cm
| Βάρος | 50,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x180cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 140x90cm
| Βάρος | 44,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x140cm |
Μπαταρία κουζίνας FLUX Nero ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLUX |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 ALTO Cromo 140x200cm
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 ALTO Black 140x200cm
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
