Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Brown 8702 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Elvezia 8502 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Ice Oak 8902 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης με κρυφό φωτισμό LED
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | KARAG |
| Υλικό κατασκευής | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
| Διαθέσιμες διαστάσεις | 1000×750×40mm, 750×750×40mm |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος