Φωτιστικά Μπάνιου
Φωτιστικό μπάνιου LED ML003-P 12x8x4,4cm
| Βάρος | 0,21 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-200P 20x11x4,1cm
| Βάρος | 0,22 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-300P 30x11x4,5cm
| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Διαστάσεις | 300x110x45mm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED SARAY E27406CI 25cm
| Βάρος | 0,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SARAY |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED SABRINA E26899CI 11,7cm
| Βάρος | 0,22 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SABRINA |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-400P 40×10,3x4cm
| Βάρος | 0,52 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Διαστάσεις | 400x103x40mm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-400P Μαύρο ματ 40×10,3x4cm
| Βάρος | 0,52 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Φωτιστικό μπάνιου LED SCARLETT E30677CI Ø9cm
| Βάρος | 0,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SCARLETT |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-600P 60×10,3x4cm
| Βάρος | 0,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Διαστάσεις | 600x103x40mm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED IRENE E27260CI 30cm
| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRENE |
Φωτιστικό μπάνιου LED IRENE E27261CI 50cm
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRENE |
Φωτιστικό μπάνιου LED LUZ E29055CI 45cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LUZ |