Πάγκοι Επίπλων
Πόδια επίπλου μπάνιου (σετ 4 τεμαχίων) Inox LEGS10 10cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TODAY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 3x3x10cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Πόδια επίπλου μπάνιου (σετ 4 τεμαχίων) Inox LEGS15 15cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TODAY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 3x3x15cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Πόδια επίπλου μπάνιου (σετ 4 τεμαχίων) Inox LEGS20 20cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TODAY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διαστάσεις | 3x3x20cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW MINOS 45 45x26x55cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 45x26x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW SAVA 55 51,5x44x63cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW BITOLA 60 59x45x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW BITOLA 60 59x45x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW BITOLA 60 59x45x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW BIANNA 80 77x35x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW BIANNA 80 77x35x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW BIANNA 80 77x35x63cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 77x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Brown 8702 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Elvezia 8502 NEW BIANNA 65 62x35x63cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 62x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |