Προβάλλονται όλα - 16 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
Κατασκευαστές
KARAGKARAG 16
PANEX
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 85x190cm
318,55€
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 95x190cm
331,20€
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 105x190cm
343,85€
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 100x190cm
350,75€
| Βάρος | 47,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 125x190cm
357,65€
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 125 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 110x190cm
357,65€
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 120x190cm
363,40€
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 130x190cm
370,30€
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 140x190cm
376,05€
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 150x190cm
382,95€
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 1900mm |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο PANEX 200 Χρωμέ 80x80x190cm
416,64€
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 135x190cm
565,60€
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 135 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 145x190cm
577,92€
| Βάρος | 51,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 155x190cm
590,24€
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 165x190cm
602,56€
| Βάρος | 57,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 175x190cm
621,60€
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 1900mm |