Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Gun Metal 140x200cm
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 White 140x200cm
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Gold 140x200cm
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Rose Gold 140x200cm
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Brushed Inox 140x200cm
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Brushed Inox |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας SPAZIO 900 White 96 ELLECI 90×63,5cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SPAZIO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kera 96 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας SPAZIO 900 Black 86 ELLECI 90×63,5cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SPAZIO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kuro 86 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας DIALOGO 360 Cavern Clay 83 ELLECI 86x46cm
| Βάρος | 19,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DIALOGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Clay 83 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας DIALOGO 360 Black 86 ELLECI 86x46cm
| Βάρος | 19,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DIALOGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kuro 86 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας DIALOGO 360 Sage Green 82 ELLECI 86x46cm
| Βάρος | 19,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DIALOGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Sage Green 82 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN LUKA 90cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Gun Metal 145x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
