Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 White 150x200cm
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Rose Gold 150x200cm
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
ΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ PROMETEUS GLASS ENERGY 120lt/1.50m²
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 120lt |
| Ενέργεια | Διπλής Ενέργειας, Τριπλής Ενέργειας |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 DP Cromo 180x200cm
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 DP Black 180x200cm
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 510 Cavern Clay 83 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 20,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Clay 83 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 510 Black 86 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 20,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kuro 86 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 510 Sage Green 82 ELLECI 116x50cm
| Βάρος | 20,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Sage Green 82 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN ISABEL 90cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MODERN FUSION 90cm
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
