Επιδαπέδια μπαταρία λουτρού FIESTA BFI11F FERRO
| Βάρος | 6,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FIESTA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Gun Metal 130x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Cromo 120x200cm
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επιδαπέδιος 4609F Gun Metal Ø37,5x85cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCIAIO BASINS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Gun Metal |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Νιπτήρας επιδαπέδιος 4609F Χρυσός Ø37,5x85cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCIAIO BASINS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 White 130x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Gold 130x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Rose Gold 130x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Black 140x200cm
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 160x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο S8 90x90x200cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 120x80x200cm
| Βάρος | 108,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 80 cm x 2000mm |
