Νιπτήρας επίπλου ELOISE 140 140x46x16cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELOISE |
| Υλικό | Ομοιογενές |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος RIVER Grey 70-90×34-45x15cm
| Βάρος | 65,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | RIVER STONE |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 110x90x200cm
| Βάρος | 109,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Χρωμέ 135x190cm
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 135 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Black 135x200cm
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 135 cm x 2000mm |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CGW 30 90cm 230w
| Βάρος | 23,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CGW |
| Υλικό | Κρύσταλλο, Μεταλλικά στοιχεία |
| Διαστάσεις | 90cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
