Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 170x100x200cm
| Βάρος | 169,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 170 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 160x100x200cm
| Βάρος | 156,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 160 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 170x100x200cm
| Βάρος | 169,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 170 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Gold 200x190cm
Επιδαπέδια μπαταρία νιπτήρος ARTEMIS Oro S28223-O
| Βάρος | 4,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρυσό |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 White 120x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Gold 120x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Rose Gold 120x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Black 90x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 700 Black 130x200cm
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 130 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black 154x200cm (80cm σταθερό)
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 154 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 105 Cavern Clay 83 ELLECI 57x50cm
| Βάρος | 13,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Clay 83 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 105 Black 86 ELLECI 57x50cm
| Βάρος | 13,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Kuro 86 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας SINTESI 105 Sage Green 82 ELLECI 57x50cm
| Βάρος | 13,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINTESI |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Κεραμικό |
| Χρώμα | Sage Green 82 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Cromo 180x200cm
| Βάρος | 84,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 180 cm x 2000mm |
Επιδαπέδια μπαταρία νιπτήρος ARTEMIS Satinato S28223-S
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Σατινέ |
Επιδαπέδια μπαταρία νιπτήρος ARTEMIS Rose Gold S28223-RG
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Επιδαπέδια μπαταρία νιπτήρος ARTEMIS Gun Metal S28223-GM
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Gun Metal |
